Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Emlakçılar Odası Başkanı ve Yönetimini Kabul Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Emlakçılar Odası Başkanı Selim Atasoy ve yönetimini kabul etti.

Kayseri’de yerel yönetim hizmetlerinin etkin bir şekilde sürdürülebilmesi için kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla istişarelere önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, oda temsilcileriyle görüşmelerini sürdürüyor. Bu kapsamda aralarında Kayseri Emlakçılar Odası Başkanı Selim Atasoy ve yönetiminin de yer aldığı heyet, Başkan Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarette Önder Büyükkılıç, emlakçıların talep ve tekliflerini dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükkılıç, kentteki sivil toplum kuruluşları, odalar ve derneklerle birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerine devam ettiklerini söyledi. Atasoy, Önder Büyükkılıç’a misafirperverliği ve takviyelerinden dolayı da teşekkür etti.

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Serdar Öztürk ve Mustafa Türkmen de hazır bulundu. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu