Haber

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur: ‘Bu yıl Avrupa’da ve Türkiye’de çok büyük hedefleri olan bir takım oluşturacağız’

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur, bekledikleri transferin bu olduğunu belirterek, “Bu yıl Avrupa’da ve Türkiye’de çok büyük hedefleri olan bir takım oluşturacağız” dedi.

Galatasaray’ın yeni stad isim sponsorluğu imza töreninde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Ziraat Türkiye Kupası finalinde kupa törenine 5 yıldızlı forma giydiği için Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilmesi ve bu konuda karar verilmemesi üzerine Önder Özbek, “Kupa törenine herkesin bildiği formayla, yönetmeliğin dediği gibi değil de bildiği uygun formayla çıkması bence yadırganıyor. Sizi yönetmelikte yazanı yapmaya davet ediyoruz” diye yanıt verdi.

Erden Timur: “Çok açık kural ihlali var”

Erden Timur ise bu konuda yaptığı açıklamada, “Hukuk açık bir kavramdır. Burada kurala karşı çok net bir muhalefet vardır. Mevcut kural çok açık. Uygulamamak hukuksuzluktur. Hukuku tanımamak insanı tanımamaktır. İnsanlığı bilmeyenlerle tüm gayretimize devam edeceğiz. Haksızlıklara boyun eğeceğiz. Hukuksuzluğun kolaylaştırılması ülkeye, ülkemize, geleceğimize çok büyük zararlar verecektir. İnsanların önüne geçeceğiz.” Bunun da bilinmesini istiyoruz” dedi.

Timur, Avusturyalı futbolcu Marcel Sabitzer ile de herhangi bir ilişkisinin olmadığını söyledi.

Türk Dünyası Turnuvası’nı düzenleyeceklerini belirten Erden Timur, “Her yıl geleneksel hale getirmek istiyoruz. Galatasaray Türk oyuncu meselesinin öncüsü. Bizim ecdadımız var. Ecdadı olan ülkelerle bir araya gelmemiz gerekiyor. spor çok kolaylaştırıcı Bu konuyu çok ciddiye alıyoruz. Bu tür işbirliklerini geliştirmek istiyoruz” dedi.

“Avrupa’da ve Türkiye’de büyük hedefleri olan bir takım oluşturacağız”

Bitmesini bekledikleri transferler olduğunu ifade eden Timur, “Yarın bitmesini beklediğimiz bir transfer var. Bu sene geçen seneden farklı. Planımızdaki tek değişiklik mecburiyetten Icardi oldu. Icardi için düzenlenen uçak oraya gitti. 14-15 gün rötar olacak. İcardi için de çok haklı bir erteleme. En değerlisi sağlık. Bundan sonraki önemli konu sağlık. Bundan sonraki önemli meseleler hala devam ediyor. Bu sefer Türkiye çok erken oynuyor. Sportif başarısızlık” dedi. – İSTANBUL

haber-afsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu