Teknoloji

YouTube’da 3 Boyutlu Canlı Yayınlar Yapmanızı Sağlayacak Kamera: Karşınızda Acer SpatialLabs Eyes

Tayvan merkezli teknoloji devi Acer’dan dikkat çeken bir hamle geldi. Şirket, düzenlediği bir etkinlikte “SpatialLabs Eyes” olarak isimlendirdiği yeni bir kamera tanıttı. Bu kamera, alıştıklarımızın aksine 3 boyutlu fotoğraf ve video çekimleri yapılmasını mümkün kılıyor.

Oldukça kompakt bir yapıya sahip olan SpatialLabs Eyes, 8 MP çözünürlük sunan bir çift kameraya ev sahipliği yapıyor. Otomatik veya dokunmatik odaklama özelliklerinin yanı sıra EIS ve manuel ayar yapılabilmesine izin veren cihaz, YouTube, Teams, Zoom ve Google Meet’te 3 boyutlu canlı yayınlar gerçekleştirilmesini de sağlayacak.

Karşınızda Acer SpatialLabs Eyes

Acer SpatialLabs Eyes ile 3 boyutlu canlı yayın yapmak isteyen bir kullanıcının, SpatialLabs Player 3.0 yazılımını kullanması gerekecek. 3D görüntü desteği sunan monitörler, AR/VR ekipmanlar, projektörler ve 3D görüntü desteği veren gözlükler, bu yayınları veya çekilen fotoğraf ile videoları oynatabilecek.

Acer tarafından yapılan açıklamaya göre SpatialLabs Eyes, yılın son çeyreğinde ABD ile bazı Avrupa Birliği ülkelerinde satışa sunulacak. Şirket, bu ilginç ürününün fiyatını ise 549 dolar olarak açıkladı.

taskenthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu