Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, 18-23. kilometre (Güney Ulaşım Şube Şanlıurfa istikameti), üst yapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle söz konusu bölüm trafiğe kapatılmış olup, bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam etmektedir.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun Orhangazi-Kılıç kavşakları Orhangazi Tüneli bölümünde önce sağ sonra sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım çift yönlü çift şeritten devam ediyor.

TİS Otoyolu Dörtyol-Payas kavşakları 2-4. kilometre, Özerli Viyadüğü’ndeki genleşme derzi imalat çalışmaları nedeniyle kontrollü ulaşıma izin veriliyor.

İzmir-Aydın Otoyolunun Söke-Aydın Kuzey kavşağında, İzmir-Aydın istikametinde iki şerit üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım sağ şeritten sağlanıyor.

Demirköy-İğneada yolu, 5-21. Kilometrelerinde üstyapı çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak. Bu kesimde ulaşım alternatif güzergah olarak Avcılar köy yolundan yapılacaktır.

Aydın-Denizli yolunun 21-24. kilometre (Kumkısık mevkii) karayolu köprülü kavşak imalatından dolayı sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 56-61. kilometre, Bursa-Bozüyük yönü asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım Bozüyük-Bursa’dan çift yönlü olarak devam ediyor.

Adıyaman-Kahta-Nissibi yolunun 4-5. kilometre, sürücüler servis yoluna (Beşpınar Mesire Alanı) yönlendirilir.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 47-65. 10 kilometrede (Borçka-Artvin kesimi) 10 tünel ve güzergâhta yürütülen bakım onarım çalışması nedeniyle ulaşım saat 17.30’a kadar tek şeritten devam edecek.

Sivas-Zara yolunun 1-3. Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı inşaatı nedeniyle ulaşım çift yönlü servis yollarından sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu