Haber

Sağlıkkent Konutları’nda ön teslim 20 Kasım’da

KOCAELİ (İGFA) –Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Kent Konut tarafından Kartepe’de teslime hazırlanan Sağlıkkent konutlarındaki çalışmaları inceledi.

Genel Sekreter Gündoğdu’ya Kent Konut Genel Müdürü Erhan Coşan, şirket yetkilileri ve proje koordinatörleri eşlik etti. Sağlık çalışanının yüzünü güldüren projenin teslimine birkaç gün kala konutları ziyaret eden Genel Sekreter Gündoğdu, projeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyerek teknik çalışandan son durum hakkında bilgi aldı.

TESLİMAT ÖNCESİ PROGRAM MEVCUTTUR

Toplam 36 bin 93 metrekare alan üzerine inşa edilen projede her ihtiyaca uygun farklı konut tipleri yer alırken, ticari alanlar, açık otoparklar ve çocuk oyun alanları da yer alıyor.

Ayrıca geniş bir yeşil alan sağlanarak yağmur sularının toplanıp yeniden kullanılması sağlanarak ekolojik düzen sağlanacak ve bu geri dönüşüm sayesinde site sakinleri aidattan tasarruf edecek. 502 dairenin yer aldığı Sağlıkkent Konutları’nda 52 adet 1+1, 350 adet 2+1 ve 100 adet 3+1 daire bulunuyor. Teslim aşamasına yaklaşan ve çalışmalar hızla devam eden projede iç ve altyapı işleri tamamlandı. Site içerisinde yol ve çevre düzenleme çalışmaları hızla devam etmektedir.

Sağlıkkent Konutları’nda dairelerin ön teslimleri 20 Kasım’da başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu