Oyunlar

DLSS Destekli Oyunlar Modern Warfare 3 ve Daha Fazlasıyla Genişliyor

DLSS giderek daha fazla oyunda görünmeye devam ediyor. Gözle görülür bir performans artışı sağlayan bu teknoloji sayesinde oyunlarımızı daha akıcı bir şekilde oynayabiliyoruz. NVIDIA’nın yaptığı yeni duyuruyla DLSS tabanlı oyunlarModern Warfare 3 ve sonrası ile genişleyecek.


İlginizi Çekebilir: Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı


NVIDIA DLSS destekli oyunların sayısı hızla artmaya devam ediyor. DLSS desteğine sahip gişe rekorları kıran oyunlar listesinde halihazırda Call of Duty: Modern Warfare III, Alan Wake 2, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ve Diablo IV gibi oyunlar yer alıyor. Ayrıca NVIDIA Reflex tarafından desteklenen Counter-Strike 2 ve Overwatch 2 de bu listede yer alıyor.

Bomba İsimler DLSS Tabanlı Oyunlar Listesine Katıldı

Remnant II: The Awakened King DLC ​​ve Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, DLSS ile performanslarını artıran oyunlar listesine katılıyor.

Yeni DLSS Oyunları:

  • Call of Duty: Modern Warfare III, 10 Kasım’da DLSS 3 ve Reflex desteğiyle piyasaya çıkıyor. GeForce RTX GPU 40 Serisi GPU’larda DLSS 3, yerleşik testleri kullanarak performansı 4K maksimum ayarlarda ortalama 1,8 kat artırır
  • Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name yarın DLSS 2 ile çıkıyor ve her ayarı 4K’da maksimuma çıkardığınızda performansı 2,2 kat artırıyor.
  • Remnant II, 14 Kasım’da The Awakened King DLC’yi piyasaya sürüyor. Oyun DLSS 3, DLSS 2 ve Reflex’i destekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu