Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yalanları ortaya çıkaracağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Yönetimler Seçimi İzmir ilçe adaylarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına, “Bu sabah yaşadığımız 5,1 büyüklüğündeki depremden dolayı tüm İzmir halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

ATIK DÖNEMİ BİTTİ: Cumhur İttifakı olarak bugün İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın arkasındaki ilçe belediye başkan adaylarımızı duyurmak için bir aradayız. Büyükşehir adaylarımız şehirlerimiz için geliştirdikleri vizyon projelerini açıklamaya başladı. Umarım 31 Mart’ta birçok şehrimiz gibi İzmir de gerçek belediyeciliği seçecektir.

GÖNLÜ BAŞKA YERDE OLAN İSİMLER: Türkiye’de şehirlerimizin yıllarını sadece gösterilerle, sadece yalanlarla, sadece algıyla belediye başkanlığı yaparak heba etme devri bitti. Hükümet olarak 21 yıldır ülkemizi temel altyapıyla donattık. Başta İzmir olmak üzere hiçbir şehrimizi Türk Asrı belediyesinin kazançlarından mahrum etmeyelim. Merkezi yönetim olarak bu milletin efendisi değil hizmetkarı olan kardeşiniz Erdoğan, ulaşımıyla, suyuyla, çevresiyle milletimizin beklentilerini karşılayacak belediyelerle geleceğin Türkiye’sine yürüyelim. Bizim adaylarımız gözü, gönlü başka yerde olanlara benzemiyor.

YALANLARI ORTAYA ÇIKARACAĞIZ: Önümüzdeki birkaç günü o kadar iyi değerlendireceğiz ki, hiçbir vatandaşımızı çaresiz, çaresiz bırakmayacağız. Bunları yaparken maruz kalacağımız yalanları ortaya çıkaracağız. Türk Asrının şehirlerine hazır mıyız, kararlı mıyız, kapı kapı dolaşmaya hazır mıyız? Büyük ve güçlü bir Türkiye’nin yolunu açıyor muyuz?

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu