Haber

Başkan “23 Nisan’ın değeri ayrıdır”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajda, “23 Nisan, milletimizin büyük ve zorlu mücadelelerle kazandığı egemenlik hakkının topluma kazandırılması açısından her zaman özeldir. , yeni nesillere bir bayram coşkusu içinde.”

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir açıklama yayınladı. Önder Büyükakın, TBMM’nin açılışının 103’üncü yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın her yıl olduğu gibi bu yıl da artan bir coşku ve heyecanla kutlandığını bildirdi.

 

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” tüm dünyaya kardeşlik mesajları vermesi, sorunların kardeşçe çözülmesi gerektiğini hatırlatması, birlik ve beraberliği vurgulaması açısından büyük önem taşıyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için dileğimiz; yürekleri vatan ve millet sevgisi ile dolu, görev ve sorumluluklarıyla gönülden yetiştirilirler. Bu slogandan yola çıkarak sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu düşünceyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, aydınlık geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-uzumlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu