Yaşam

Ali Osman Özdemir’den yeni kitap: Saatsiz

Yazar, mesleğinin ikinci kitabı olan Saatsizler’i eve, öze ve içe dönüş kitabı olarak tanımlıyor.

28 öyküden oluşan Saatsizler’in her öyküsü başka bir dünyaya açılıyor ve akıl dünyasında çarpıcı ve etkileyici izler bırakıyor. Yazar, şaşırtıcı olaylar ve okuyucunun hayal gücüne hitap eden karakterleri, her biri farklı bir gizem taşıyan öykülerle sunuyor.

Yazar öykülerinde zaman ve mekan sınırlarını aşarak insanın ruhunu, doğayı ve yaşamı anlatır. Bazı hikayeler fabl, bazıları fantastik, bazıları gerçekçi bir üslupla yazılır.

DH Yayıncılık tarafından yayınlanan kitabın öykülerinin ortasında hem ortak hem de farklı temalar yer alıyor. Hikayelerdeki farklı temalar, yazarın üretkenliğinin ve çeşitliliğinin bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Yazarın duygu ve düşüncelerini etkileyici ve akıcı bir dille ifade ettiği kitabın adı da öykülerin temasını yansıtıyor. Watchless, zamanı hapsetmeye çalışanlara meydan okuyan ve bu uğurda çabalayan insanları konu alıyor. Bu insanlar bazen hayatın kıyısında bazen de hayatın başka bir çağında kendilerini tanımaya çalışırlar. Kimi zaman neşeli, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman umutlu, kimi zaman kaygılı bu kişiler okuyucuya kendini sorgulatıyor.

silifke-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu