Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın: Şehirlerimizi gerçek belediyecilikle buluşturuyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın, “Şehirlerimizi algı belediyecilikten kurtarıp gerçek belediyecilikle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 31 Mart’a kadar gelmeyenlerin yanına gideceğiz, barışacağız” dedi. Kırılanları, sevmeyenleri sevdireceğiz.”

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Stant Salonu’nda düzenlenen AK Parti İlçe ve Belde Belediye Başkanı Adayları Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Yalçın, AK Parti aday tanıtım toplantılarının şenlik ve düğün atmosferinde gerçekleştiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülke menfaati için aralıksız çalıştıklarını belirten Yalçın, ülkeye önemli hizmetlerde bulunduklarını belirtti.

Yalçın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyanın her yerinde yaşanan insanlık dramlarına karşı her zaman ses çıkardığını vurguladı.

Dünyanın gözü önünde İsrail’in Gazze’de katliam yaptığını belirten Yalçın, “27 bin Filistinli hayatını kaybetti. Hangi ülkeler ses çıkarıyor? Hangi başkan Filistin için savaşıyor? Ondan başkasını göremezsiniz.” Bunu Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan yapıyor.” “Batı’nın ve Avrupa’nın İsrail’e verdiği sözler ya da ödenmemiş borçları olduğu için saflardalar. İnsan haklarını savunacak yüzleri yok. Bu kürsüden tüm zulmü, zalimleri bir kez daha lanetliyorum.” dedi.

“Gerçek belediyeciliğe hazırız, kararlıyız”

Yalçın, “Türkiye Yüzyılı” vizyonuyla ülkenin geleceğini inşa ettiklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Şehirlerimizi algı belediyecilikten kurtarıp gerçek belediyecilikle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 31 Mart’a kadar gelmeyenlere gideceğiz, kırılanları barıştıracağız, gelmeyenleri de mağdur edeceğiz” sevin sevgi. Her konuta, her işyerine gireceğiz. Kalbini kazanmadığımız kimseyi bırakmayacağız, kararsızları ikna edeceğiz. Kimseyi ihmal etmeden, “Herkesin kalbini bir bir kazanacağız. Seçimin sandıkta kazanıldığını hiçbir zaman unutmayacağız. Sizlerden, seçim gününe kadar her anı değerlendirmenizi ve seçim günü de bunu onurumuz sayarak sandıklara sahip çıkmanızı rica ediyoruz. 31 Mart 2024 seçimlerinde gerçek belediyeciliğe hazırız ve kararlıyız.”

AK Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Mehmet Şimşek, şehrin ekonomisini canlandıracak, istihdam olanaklarını artıracak adımlar atacaklarını belirterek, “Yöre esnafımızı destekleyecek, küçük işletmelerin büyümesini sağlayacak, yeni yatırımları şehrimize çekecek politikalar uygulayacağız. ” İfadelerini kullandı.

İlçe ve ilçe adayları

Konuşmaların ardından Ağlasun’dan Ali Ulusoy, Altınyayla’dan Ahmet Serttaş, Bucak’tan Emrullah Ünal, Çavdır’dan Adem Göçer, Çeltikçi’den Ahmet Ali Akyel, Gölhisar’dan İbrahim Sertbaş, Karamanlı’dan Fatih Selimoğlu, Kamer’den İsmail Asan. Belediye başkan adayları olarak Tefenni’den Onur Çelik, Yeşilova’dan Nuri Özbek, Kızılkaya’dan Abdurrahman Karaboğa, Kocaaliler’den İlyas Delen, Söğüt’ten Yusuf Akkaya, Yusufça’dan Ali Coşkun tanıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu